הפתרון המושלם לשמירה
על זכויות עובדיך

מהיום, ניתן לקבל שירותי מסלקה פנסיונית לכל המעסיקים במשק ללא קשר לסוג מערכת השכר שברשותם, תוך כדי ביצוע מעקב ובקרה לאחר תהליך סליקה פנסיונית במטרה לוודא שכל הקבצים הגיעו ליעדם ונקלטו אצל הגופים המוסדיים.
 • דיווח וסליקה

  הפורטל שלנו מאפשר לדווח את כל סוגי הדיווח שהוגדרו על ידי האוצר (חיובי ,שלילי, מתקן), ובנוסף לבצע את הסליקה הכספית כחלק מתהליך הדיווח, תוך בקרה בזמן אמת על הנתונים בתהליך מאובטח וממוכן לכל הגופים הפנסיוניים בישראל.
 • בקרה

  בנוסף לשירותי דיווח וסליקה ושירותי תפעול פנסיוני מלאים, מסלקת שכר מציעה למעסיק שירותי בקרה (בתוספת תשלום), שנועדו לבצע בקרות חיוניות נוספות במערך השכר והפנסיה כגון בקרת כיסוי אובדן כושר עבודה צבירות פיצויים וכדומה.
 • תפעול

  מסלקת שכר מספקת שירותי תפעול מלאים למעסיק הכוללים מעקב אחר התשלומים הפנסיוניים וטיפול בהיזונים החוזרים עד לרישום הזכויות בקופת העובד.
 • תהליכים דיגיטלים

  ברשותינו מערכת תהליכים דיגיטלים לקליטת עובד לארגון, הכוללים בדיקת זכאות להפקדות פנסיונית, טפסי 101 והודעה על עובד בסלולרי.
 • משווק פנסיוני

  אנו עובדים בשיתוף פעולה עם סוכנות גרנד פורום, המאפשר למעסיק לקבל בנוסף לשירותי משווק פנסיוני גם פגישות שירות אישיות עם עובדים, במידה ולעובד אין סוכן או לחלופין הסוכן הקיים חדל לתת שירות לעובד.
 • גראד פורום סוכנות לביטוח פועלת משנת 2001. צוות המייסדים בעלי ניסיון של מעל 50 בתחום עם אלפי לקוחות בכל רחבי הארץ.

  החזון שלנו להוביל את תחום הביטוח עם יחס אישי, מקצוענות ויחס חם לללקוחותינו ובני משפחותיהם אנ אני מאמינים באמינות , יושרה ואמינות ומסירות בעבודה תוך כדי מתן שירות ברמה הגבוהה.

 • חברתנו מספקת פתרונות תפעול פנסיוניים וכלים משלימים למעסיק בכל הקשור לתפעול תוכניות פנסיה, ביטוח מנהלים, קרנות השתלמות וקופות גמל.

  החברה מאפשרת קבלת שירותי תפעול פנסיוניים מלאים על ידי צוות מקצועי בעל התמחות ונסיון רב שנים בעולם הפנסיה, בשילוב עם עולם השכר והתנאים הסוציאליים, וזאת תוך קיום הוראות הממונה על שוק ההון במסגרת הרפורמה הפנסיונית.